اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کرمان

ستاد اعتکاف شهر کرمان
اعتکاف عاشقان را به طواف حریم الهی میبرد
پنج شنبه - 4 بهمن 1397

«فهرست اطلاعیه ها»

باسمه تعالی
اطلاعیه شماره 2 ستاد اعتکاف شهرستان کرمان
ضمن عرض سلام وقدر دانی از حضور شما در مراسم معنوی اعتکاف ،خدای بزرگ را شاکریم که توفیق خدمت گزاری به معتکفین محترم را به ما روزی فرمود وبرخود وظیفه می دانیم حداکثر توان خود را برای برگزاری اعتکافی باشکوه وسودمند به کار گرفته و همکاری وعنایت شما قطعاً در رسیدن به این هدف موثر خواهد بود که پیشاپیش از این همکاری سپاس گزاریم .
موارد زیر جهت حضور در مراسم اعتکاف ماه مبارک رمضان سال (1439 ه.ق )به استحضار می رسد:
1- مراسم اعتکاف از سحرگاه روز یکشنبه 20 خرداد سال 1397 آغاز میگردد و با توجه به اینکه حداقل مدت زمان اعتکاف 3 روز کامل می باشد ،لازم است معتکفین قبل از اذان صبح روز شنبه در مسجد حضور داشته باشند
2- با توجه به ضرورت حفظ محیط معنوی اعتکاف متولیان مساجد از ورود کودکان به مسجد جلوگیری می نمایند.
3- نظر به وجوب رعایت حقوق دیگران خواهشمند است از نزدیکان خود بخواهید از انجام ملاقات های غیر ضروری با شما خودداری نمایند و مساجد نیز زمان محدودی برای انجام ملاقات در نظر گرفته اند.
4- بنا به درخواست تعداد زیادی از معتکفین ،متولیان اعتکاف از ورود هر گونه وسایل فیلمبرداری و همچنین تبلت و گوشیهای دوربین دار به مسجد جلوگیری خواهند نمود.
5- با عنایت به اینکه هزینه پرداختی توسط معتکفین قبل از آغاز اعتکاف صرف آماده سازی پذیرایی و امور تدارکاتی می گردد. در صورتی که تمایل به انصراف از اعتکاف داشتید فقط تا ساعت 12 صبح روز شنبه مورخه 19/3/97 می توانید انصراف خود را در سامانه ثبت نام اعتکاف ثبت نمایید ( توجه داشته باشید در صورت انصراف بعد از مهلت مقرر(19/3/97)، وجه پرداخت شده توسط شما قابل بازگشت نمی باشد)
6- افرادی که انصراف خود را در موعد ثبت نمایند می توانند بعد از اتمام مراسم اعتکاف و از تاریخ 27/3/97 برای دریافت وجه واریزی خود با کسر مبلغ 20000 ریال به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کرمان مراجعه نمایید.(برای دریافت وجه واریزی ارائه رسید انصراف الزامی است)
7- برای انصراف یا تغییر مسجد از قسمت پیگیری ثبت نام در سایت اعتکاف اقدام نمایید
8- .با توجه به اینکه مبلغ دریافتی از شما به طور کامل صرف هزینه های اعتکاف می گردد، در صورتی که در زمان اجرای اعتکاف، برخی از مخارج توسط خیرین تامین گردد و مبلغی در حساب اعتکاف باقی بماند، مسئولین این امر اجازه دارند مبلغ مازاد را در فعالیت های فرهنگی و دینی دیگر هزینه نمایند.
9- ثبت نام شما هنگامی کامل شده است که کارت و شماره رهگیری ثبت نام را مشاهده نمایید.
10- ورود به مسجد و دریافت خدمات تنها با ارائه کارت ثبت نام و کارت شناسایی معتبر امکان پذیر می باشد.
باتشکر
ستاد اعتکاف کرمان - اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کرمان
 
تاریخ درج: 1397/03/05 - 07:33

باسمه تعالی
(اطلاعیه شماره 1 ستاد اعتکاف شهرستان کرمان در آستانه برگزاری مراسم اعتکاف ماه رجب)
ضمن عرض سلام وقدر دانی از حضور شما در مراسم معنوی اعتکاف ،خدای بزرگ را شاکریم که توفیق خدمت گزاری به معتکفین محترم را به ما روزی فرمود وبرخود وظیفه می دانیم حداکثر توان خود را برای برگزاری اعتکافی باشکوه وسودمند به کار گرفته و همکاری وعنایت شما قطعاً در رسیدن به این هدف موثر خواهد بود که پیشاپیش از این همکاری سپاس گزاریم .
موارد زیر جهت ثبت نام در اعتکاف ماه مبارک رمضان سال (1439 ه.ق )به استحضار می رسد:
1- ثبت نام شرکت در مراسم معنوی اعتکاف از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 7/3/97 آغاز ودر ساعت 24روز شنبه 19/3/97 به اتمام خواهد رسید وبدیهی است با تکمیل ظرفیت مساجد ثبت نام قبل از موعد مقرر پایان خواهد یافت .
2- علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند به سایت اینترنتی ستاد اعتکاف شهرستان کرمان به نشانی www.ekr.ir مراجعه ونسبت به نام نویسی اقدام نمایند .
3- مراسم اعتکاف از سحرگاه روز یکشنبه 20 خرداد سال 1397 آغاز میگردد و با توجه به اینکه حداقل مدت زمان اعتکاف 3روز کامل می باشد ،لازم است معتکفین قبل از اذان صبح روز شنبه در مسجد حضور داشته باشند.
اطلاعات بیشتر : @etekafkr

 
تاریخ درج: 1397/03/05 - 07:30

آدرس ستاد اعتکاف استان کرمان: خیابان مطهری شرقی- کوچه سلسبیل -اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان
تلفن تماس: 32269171 تلفن پشتیبانی : 09025873788
کلیه حقوق این سایت برای ستاد اعتکاف استان کرمان محفوظ است.